Tugay Kerimoğlu, Fenerbahçe’nin milli yıldızına hayran kaldı: Nazar değmesin

Trendyol Süper Lig’in 9’uncu haftasında Hatayspor’u 4-2 mağlup eden Fenerbahçe’nin oyununu Tugay Kerimoğlu yorumladı. Tugay Kerimoğlu, sarı-lacivertlilerin galibiyetinin ardından yıldız futbolcunun performansına hayran kaldı.

Fenerbahçe’de yabancı futbolcuların yerli futbolcuların performansını yükselttiğini belirten Tugay Kerimoğlu, “Fenerbahçe de yerli oyuncuların bu kadar iyi performans göstermesinin sebebi yabancı oyuncuların çok kaliteli isimler olması. Türk oyuncuların hepsinin belli bir kalitesi var ama ister istemez gelen oyuncuların oyun aklıyla beraber performanslarda yükselmeler görülüyor” dedi.

Sarı-lacivertlilerin kazanma arzusunun bitmediğini dile getiren Tugay Kerimoğlu, “Fenerbahçe’nin oyun gücü zaman zaman düşse de kazanma isteği hiç bitmiyor” açıklamasını yaptı.

İsmail Yüksek’in performansı hakkında konuşan eski futbolcu, “Nazar değmesin ama İsmail Yüksek inanılmaz bir performans gösteriyor. Ferdi ve Osayi atağa çıktığında iki savunmanın arasına gelerek sigorta oluyor İsmail, cidden çok iyi oynuyor” ifadelerini kullandı.

Yıldızların rehavete kapılmaması gerektiğini belirten Tugay Kerimoğlu, “Fenerbahçe ve Galatasaray’da ‘nasıl olsa kazanırız nasıl olsa atarız’ mentalitesi başlarsa iki takımda çok büyük sıkıntılar yaşayabilirler” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir