10 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi Geldi: Binance de Var!

21 Şubat 2024 tarihi, kripto para piyasası için oldukça hareketli bir gün olarak nitelendirilebilir. Yeni listelemeler, airdrop ve vadeli işlem sözleşmesi lansmanları yatırımcıları heyecanlandırıyor. OKX, MEXC, BitMart ve Uniswap gibi önde gelen borsalar, yatırımcılara yeni yatırım fırsatları sunarken, Smart Layer Network ise airdrop ile kullanıcıları ödüllendiriyor. Binance Futures da 50x kaldıraçlı vadeli işlem sözleşmesi ile piyasaya hareketlilik katıyor. Bu gelişmeler, kripto para piyasasında artan bir yatırımcı ilgisi ve iyimserlik yaratıyor. Bu haberde, 21 Şubat 2024’teki önemli gelişmeleri ve yatırımcılar için önemini inceleyeceğiz. İşte detaylar…

Binance ve OKX’ten kritik listelemeler geldi

21 Şubat 2024 tarihi, kripto para piyasasında heyecan verici gelişmelerle dolu bir gün olarak hafızalara kazınacak. OKX borsası, SLN/USDT spot işlem çiftini 23 Şubat’ta saat 11:00’de listeleyecek ve para yatırma işlemleri 23 Şubat’ta saat 07:00’de açılacak. Bu işlemle birlikte Smart Layer Network, 23 Şubat’ta başlayacak alımlarla birlikte kullanıcılara toplam %2 oranında SLN tokenı dağıtacak.

Airdrop iki aşamada gerçekleşecek. 1. aşama aktif kullanıcılara ve katkıda bulunanlara açık olacak. 2. aşamada ise tüm katkıda bulunanlara piyango sistemiyle katılma şansı sunulacak. Binance Futures da bu heyecana ortak oluyor ve 21 Şubat 2024’te TSİ 13:00’te USDⓈ-M MAVIA Vadeli İşlem Sözleşmesini 50x kaldıraç ile başlatıyor.

Diğer borsalarda da listelemeler var

MEXC ve BitMart borsaları da yeni listelemelerle yatırımcıları cezbediyor. MEXC, Electric Vehicle Direct Currency (EVDC), Nelore Coin (NLC), Paysenger EGO (EGO), Inscribe (INS) ve Cudos (CUDOS) tokenlarını listeledi. BitMart ise AlitaAI (ALITA), Pandora (PANDORA) ve Shade Protocol (SHD) tokenlarını listeledi.

Uniswap da bu listeleme furyasına katılıyor ve Forgotten Playland (FP) tokenını TSİ 17:00’de listeliyor. Tüm bu gelişmeler, kripto para piyasasında heyecanı ve yatırımcıların ilgisini artırıyor. Yatırımcılar, yeni yatırım fırsatlarını değerlendirmek için bu gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yatırımcılar gelişmeleri heyecanla bekliyor

Sonuç olarak 21 Şubat 2024 tarihi, kripto para piyasası için oldukça hareketli bir gün olarak hafızalara kazınacak. Birçok yeni altcoinin listelenmesi, airdrop ve vadeli işlem sözleşmesi lansmanları yatırımcıları heyecanlandırıyor. Bu gelişmeler, kripto para piyasasında artan bir yatırımcı ilgisi ve iyimserlik yaratıyor.

Ancak, yatırımcıların her zaman riskleri göz önünde bulundurması ve yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapması önemlidir. Her altcoinin kendine özgü özellikleri ve riskleri vardır. Yatırım yapmadan önce, her altcoinin detaylı araştırılmasını ve risklerin değerlendirilmesini tavsiye ederiz. Kripto para piyasası oldukça değişken bir piyasadır. Bu nedenle, yatırımcıların piyasadaki gelişmeleri yakından takip etmesi ve yatırımlarını buna göre yönlendirmesi önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x