Eskişehir’deki oyuna oğlu Ali Çınar’la giden Kara, “Çocuğa yatırım yapan geleceğe yatırım yapar. Tiyatro ve sanat ile çocuklara mesaj vermek çok güzel. Buna bütçe ayıran herkese teşekkür ederim” dedi.
‘Çocuklara mesaj vermek güzel’
![](https://eleskirt-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/cocuklara-mesaj-vermek-guzel-72pCsj7e.jpg)
hayata renk katan site
Eskişehir’deki oyuna oğlu Ali Çınar’la giden Kara, “Çocuğa yatırım yapan geleceğe yatırım yapar. Tiyatro ve sanat ile çocuklara mesaj vermek çok güzel. Buna bütçe ayıran herkese teşekkür ederim” dedi.