Hande Erçel’in Bir Yıldır Haftada 10 Saat Oyunculuk Dersi Aldığını Öğrenen Sosyal Medya Kullanıcıları Güldürdü

Hande Erçel’in son bir yıldır düzenli olarak haftada 10 saat oyunculuk dersi aldığı haberi sosyal medyaya yayıldı… Sosyal medya kullanıcıları kendini tutamadı! ?

Hande Erçel, magazinde en çok konuşulan ve merak edilen isimlerden biri. Oyuncunun büyük hayran kitlesi daima arkasında ama kendisi epey eleştiriye de maruz kalıyor biliyorsunuz.

Yeni başlayan ve Burak Deniz’le başrolde yer aldığı dizisi Bambaşka Biri başlayana dek Hakan Sabancı’yla ilişkisiyle gündemden düşmeyen Hande Erçel, son birkaç gündür oyunculuk performansıyla gündemde.

Oyunculuğu hayatımıza girdiği günden bugüne tartışılan ve büyük bir kesim tarafından da başarılı bulunmayan Hande Erçel, özellikle şimdi, haftada bir ekranlarda gördüğümüz için daha çok eleştirilerin odağında.

Konu epey sıcak anlayacağınız! Sosyal medyada gezerken Hande Erçel’in oyunculuk performansıyla ilgili eleştiri görmemek mümkün değil desek yeridir…

Şimdi gelelim asıl olaya! Geçtiğimiz saatlerde, 2.Sayfa’nın özel haberine göre Hande Erçel’in son bir yıldır haftada 10 saat düzenli olarak oyunculuk dersi aldığı ortaya çıktı.

Oyunculuk dersinin yanında şan, diksiyon ve beden dili dersleri aldığı bilgisi de verildi. Ve bu detaylar, doğal olarak sosyal medyada hızla yayıldı!?

1. Buyurun, bu bilgiyi bünyesine alır almaz fırsatını kaçırmayan sosyal medya kullanıcıları ne demiş beraber bakalım!?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. ?

19. ?

20. Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x