Kartepe’nin Yollarında Kış Hazırlığı

Kartepe’de ulaşımın güvenli ve rahatlaması sağlamak için Kartepe Belediyesi ekipleri gece-gündüz demeden üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Maşukiye, Uzuntarla ve İstasyon Mahallelerinde yapılan asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi.       

 

2500 TON ASFALT SERİLDİ

Belediye ekipleri hafta içi hafta sonu çalışarak Maşukiye ve Uzuntarla Mahalleleri arası ulaşımı kolaylaştıracak yeni bağlantı yolunun çalışmalarını tamamladı. Maşukiye ve Uzuntarla Mahalleleri bağlantı yollarından 670 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde 403. Sokağa 910 ton, 460 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde 404. sokağa 610 ton, 350 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde Akgün Sokağa 470 ton, toplam 1480 metre uzunluğunda ki sokaklara 1990 ton binder asfalt serimi yapıldı. Çalışmaların tamamlanması ile toplam 2500 ton asfalt kullanılacak. 

 

TUNCER SOKAĞA 290 TON ASFALT

İstasyon Mahallesi Tuncer Sokak’ta da ekipler çalışmalarına hızla devam ediyor. 240 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde ki Tuncer Sokağa 290 ton binder asfalt seriminde sona gelindi.

 

RAHAT VE GÜVENLİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Hafta içi hafta sonu demeden her anımızı sizlere hizmet yolunda geçirmenin gayretindeyiz. Maşukiye ve Uzuntarla Mahallelerimiz arası ulaşımı kolaylaştıracak yeni bağlantı yolumuzun çalışmalarını tamamladık. Bugünkü asfalt seriminin ardından kullanımınıza sunacağız. İstasyon Mahallesi’nde yapılan çalışmalarda da sona gelindi. Kartepe’mizin yollarını güzelleştirmeye, yollarımızı sıcak asfaltla buluşturmaya devam ediyoruz. İlçemiz için hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x